Climative AC35-S

5
(1)

Climative AC35-S (WiFi) - Sterowany mobilnie klimatyzator przenośny 4w1, choć bez funkcji oczyszczania

CENA: 2199 zł

Klimatyzator przenośny Climative AC35-S to propozycja dla wszystkich, którzy szukają wydajnych urządzeń chłodniczych w rozsądnej cenie. Za ok. 2200 zł otrzymujemy sprzęt, który nie tylko chłodzi, ale też ogrzewa powietrze. Moc chłodnicza klimatyzatora Climative to 3,5 kW, moc grzewcza to 3,1 kW.

Dodatkowym atutem jest obecność WIFi i sterowania mobilnego. Jedynym istotnym brakiem jest brak filtra HEPA, który pojawia się np. w konkurencyjnym Fersk Vind 2 WiFi. 

ZALETY

WADY

Pierwsze wrażenia - design

Climative AC35-S posiada dość standardowy design. Obłe kształty nadają masywny charakter. W rzeczywistości klimatyzator pokojowy Climative waży 29 kg i mierzy:

  • Wysokość: 71 cm
  • Szerokość: 44 cm
  • Głębokość: 33 cm
Klimatyzator przenośny Climative AC35-S salon
Źródło: https://climative.eu/

Kluczowe parametry Climative AC35-S

Chłodzenie

TAK

Ogrzewanie

TAK

Osuszanie

TAK

Wentylacja

TAK

Klimatyzator przenośny Climative AC-35S może pochwalić się przyzwoitymi parametrami. Moc chłodnicza sprzętu wynosi 3,5 kW. Niewiele mniejsza moc grzewcza (3,1 kW) sprawiają, że urządzenie może być wykorzystywane na powierzchni do 43 m²
 

Nieźle wygląda również przepływ powietrza. 360 m³/h to wartość adekwatna dla urządzeń z tzw. „średniej półki”.

Oprócz trybu chłodzenia i ogrzewania, znajdziemy też funkcje wentylacji i osuszania pomieszczeń. W tym ostatnim trybie urządzenie odparowuje 1 litr wody w ciagu godziny, a więc 24 l/dobę,

Urządzenie należy do klasy energetycznej A. Climative pobiera bowiem 1,27 kW energii w trybie chłodzenia i 1,32 kW w trybie ogrzewania. Niemało, ale zważywszy na dość dużą moc sprzętu, to akceptowalny wynik.

Parametry
Lindab LIN-12LHPB/KA
Sugerowana powierzchnia
40 m²
Moc chłodnicza
3,5 kW
Moc grzewcza
3,1 kW
Przepływ powietrza
360 m³/h
Poziom dB
do 65 dB

Zakres regulacji temperatur wynosi dla obydwu trybów 16-31 st. C.

Niestety klimatyzator pokojowy Climative nie należy do najcichszych. 65 dB może być uciążliwe, na szczęście tyczy się to najwyższej prędkości, z której nie zawsze musimy korzystać.

Sprawdź ofertę Climative AC35-S na Ceneo

Ceneo

Szczegóły techniczne klimatyzatora Climative AC35-S

Firma Climative stworzyła całkiem funkcjonalny klimatyzator przenośny.

Dzięki WiFi i aplikacji mobilnej Tuya Smart możemy wygodnie sterować klimatyzatorem nawet podczas naszej nieobecności w domu. Aplikacja pozwala m.in. na ustawienie docelowej temperatury, zaprogramowanie godziny wyłączenia się sprzętu czy przełączanie między trybami pracy.

Oprócz aplikacji urządzenie pozwala na sterowanie za pośrednictwem pilota (bez wyświetlacza) lub panelu na górnej części obudowy.

Klimatyzator przenośny Climative wyposażony jest również w 24-godzinny timer oraz tryb nocny.
 

Ostatnim, choć również ważnym udogodnieniem jest funkcja swing. Pozwala ona na dokładniejsze rozprowadzanie chłodnego powietrza po pomieszczeniu.

W klimatyzatorze pokojowym Climative znajdziemy nowoczesny, ekologiczny czynnik chłodzący R290, który wypiera z rynku starszy R410A.

Funkcja SWING
TAK
Pilot LCD
Nie
Panel sterowania LCD
Tak
Czynnik chłodniczy
R290
Wbudowany panel na skropliny
Tak
Liczba prędkości wentylatora
4
Wi-fi
TAK

Wszystkie ważne parametry klimatyzatorów przenośnych, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem opisaliśmy w artykule: „Jaki klimatyzator przenośny wybrać?

Podsumowanie - Czy warto kupić Climative AC35-S?

Climative AC35-S to klimatyzator przenośny, które można polecić osobom szukającym sprzętu do ok. 40 m². Urządzenie sprawdzi się w biurze, gabinecie usługowym, jak i prywatnym zaciszu.

Brakować może jedynie funkcji oczyszczania. Z drugiej strony urządzenie posiada w standardzie WiFi, dzięki czemu może być bez problemu podłączone do aplikacji Tuya Smart. Jeśli dodamy do tego imponujące wartości mocy oraz przepływu powietrza, otrzymujemy całkiem atrakcyjną propozycję.

Jeśli chcesz zobaczyć jak klimatyzator pokojowy Climative wypada na tle podobnych urządzeń, sprawdź ranking klimatyzatorów przenośnych >>

Nie jesteś pewien który klimatyzator wybrać? Sprawdź naszego bloga.

TOP 3 🏆 Ranking klimatyzatorów przenośnych

Spodobała Ci się recenzja? Oceń Nas 🙂

Średni wynik 5 / 5. Ilość głosów: 1

Jeszcze nikt nie ocenił tej recencji. Bądź pierwszy!

Spodobał Ci się nasz artykuł?

Udostępnij!

Przykro nam, że nie spodobał Ci się nasz artykuł

Chcemy go poprawić

Powiedz nam, co powinniśmy zmienić?

Climative AC35-S

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Przewiń na górę