Eberg Cooly C35HD

5
(1)

Eberg Cooly C35HD - atrakcyjny cenowo klimatyzator średniej półki

CENA: 1799 zł

Marka Eberg to producent tanich klimatyzatorów przenośnych. Firma należy do tzw. b-brandów, wykorzystujących istniejące już projekty, które sprzedaje pod swoim szyldem. Nie inaczej jest w przypadku modelu Cooly C35HD, który jest odpowiednikiem TCL TAC-C12CPB.

Klimatyzatorowi mobilnemu Eberg trudno odmówić jednak bardzo korzystnej relacji ceny do oferowanych możliwości. Moc chłodnicza na poziomie 3,2 kW oraz moc grzewcza 2,9 kW w cenie niespełna 1800 zł to bardzo dobre połączenie.

Eberg Cooly C35HD to również urządzenie typu 4w1, które spokojnie może być stosowane również w trakcie lżejszych zim czy okresów przejściowych. Minusem prezentowanego modelu może być niewielki przepływ powietrza, wpływający na tempo chłodzenia pomieszczeń. W tym przypadku jest to jedynie 280 m3/h.

ZALETY

WADY

Pierwsze wrażenia - design

Z wyglądu klimatyzator przenośny Eberg Cooly C35HD przypomina do złudzenia TCL TAC-C12CPB. Bliźniacze modele nie wyróżniają się niczym szczególnym, choć ich design jest poprawny i schludny. nie wyróżnia się niczym szczególnym.

Urządzenie waży 31 kg. Zastosowane kółka transportowe faktycznie się przydają, gdyż ułatwiają przemieszczanie sprzętu. 

Wymiary klimatyzatora Eberg:

Wysokość: 71 cm
Szerokość: 47,6 cm
Głębokość: 38,5 cm

 

Klimatyzator przenośny Eberg Cooly C35HD aplikacja mobilna

Kluczowe parametry Eberg Cooly C35HD

Chłodzenie

TAK

Ogrzewanie

TAK

Osuszanie

TAK

Wentylacja

TAK

Eberg Cooly C35HD posiada moc chłodniczą 3,22 kW. Przekłada się to na maksymalną powierzchnię ok. 40 m2 (zakładając niewielkie zyski ciepła). Moc grzewcza urządzenia jest niewiele mniejsza i wynosi ok. 2,93 kW.

Dobre pierwsze wrażenie psuje nieco niewielki przepływ powietrza. 280 m³/h sprawia, że Eberg Cooly C35HD dość wolno miesza powietrze w pomieszczeniu.

Oprócz trybów chłodzenia i ogrzewania, warto zwrócić uwagę również na wentylację i osuszanie. Eberg Cooly C35HD osusza powietrze naprawdę efektywnie, usuwając 1,5 l wody na godzinę, a więc 36 l/dobę.

Klimatyzator przenośny Eberg należy do klasy energetycznej A. Urządzenie zużywa odpowiednio do 1230 i 1035 W chłodząc i ogrzewając pomieszczenia.

Zakres temperatur, jaki możemy wybrać w trakcie chłodzenia to 18-32 st. C. Dla trybu ogrzewania jest to przedział 13-27 st. C.

Parametry
Eberg Cooly C35HD
Sugerowana powierzchnia
40 m²
Moc chłodnicza
3,22 kW
Moc grzewcza
2,93 kW
Przepływ powietrza
280 m³/h
Poziom dB
do 65 dB

Ostatni aspekt, na jaki warto zwrócić uwagę to głośność. 65 dB to wartość, która może przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu. Na szczęście w przypadku mniejszych pomieszczeń, zawsze możemy ustawić nieco niższą, mniej wydajną prędkość.

Sprawdź ofertę Eberg Cooly C35HD na Ceneo

Ceneo

Szczegóły techniczne Eberg Cooly C35HD

Klimatyzator przenośny Eberg został dość bogato wyposażony. W standardzie znajdziemy m.in. funkcję swing, która pozwala równomiernie rozprowadzać chłodne powietrze w pomieszczeniu.

Producent wyposażył swój sprzęt również w moduł WiFi. Dzięki temu urządzenie może łączyć się z aplikacją mobilną Tuya Smart w telefonie czy tablecie.

Oczywiście jest też pilot oraz panel sterowania z wyświetlaczem. Użytkownicy mogą liczyć na 3 prędkości nawiewu do wyboru (niska, średnia oraz wysoka).

W środku znajdziemy nowoczesny, ekologiczny czynnik chłodzący R290.

Ostatnią rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę jest zastosowany tu filtr elektrostatyczny.  Rozwiązanie to, choć ciekawe, nie usuwa zanieczyszczeń tak skutecznie jak robi to tradycyjny filtr HEPA.

Funkcja SWING
TAK
Pilot LCD
tak
Panel sterowania LCD
Tak
Czynnik chłodniczy
R290
Wbudowany panel na skropliny
Tak
Liczba prędkości wentylatora
3
Wi-fi
TAK

Montaż klimatyzatora Eberg przebiega naprawdę łatwo. W zestawie z urządzeniem otrzymujemy m.in rurę wyrzutową oraz rękaw okienny (uszczelkę). 

Rękaw ten przymocowujemy taśmą samoprzylepną i rzepami do okna. Dzięki zastosowanemu suwakowi, możemy zrobić otwór o zadowalającej nas wielkości i przeciągnąć przez niego rurę.

Wszystkie ważne parametry klimatyzatorów przenośnych, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem opisaliśmy w artykule: „Jaki klimatyzator przenośny wybrać?

Podsumowanie - Czy warto kupić Eberg Cooly C35HD?

TAK, choć należy uważać. Eberg Cooly C35HD to urządzenie, które na papierze wygląda bardzo dobrze. Model ten cechuje bardzo dobra relacja ceny do oferowanych możliwości. WiFi oraz wielofunkcyjny charakter w cenie 1500 zł robi wrażenie.

Należy jednak pamiętać, iż mamy tu do czynienia z urządzeniem, które kopiuje gotowe technologie. Z zakupem sprzętów nieznanych producentów zawsze wiąże się pewne ryzyko dotyczące jakości.

Jeśli chcesz zobaczyć, co kryją w sobie pozostałe modele, sprawdź ranking klimatyzatorów przenośnych >>

Nie jesteś pewien który klimatyzator wybrać? Sprawdź naszego bloga.

TOP 3 🏆 Ranking klimatyzatorów przenośnych

Spodobała Ci się recenzja? Oceń Nas 🙂

Średni wynik 5 / 5. Ilość głosów: 1

Jeszcze nikt nie ocenił tej recencji. Bądź pierwszy!

Spodobał Ci się nasz artykuł?

Udostępnij!

Przykro nam, że nie spodobał Ci się nasz artykuł

Chcemy go poprawić

Powiedz nam, co powinniśmy zmienić?

Eberg Cooly C35HD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Przewiń na górę